aiv

aiv

aiv
Adresa profilu:http://umcentrum.cz/u/aiv/
Město:Kopřivnice
Kamenný obchod:ne
Registrace od:26.01.2014
Status:prodejce
Průměrné hodnocení:--dosud nikdo nehodnotil--
Plátce DPH:Ne
Aktuální počet položek v nabídce:411 | Zobrazit položky
Prodáno položek:18

Důležitá informace pro zákazníky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 NÁKUPEM V MÉM OBCHŮDKU SOHLASÍTE S OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI:

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky kupujícímu a je závazná.
 2. Kupující je o potvrzení informován e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
 3. O odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

pozn. u platby dobírkou si prodávající vyhrazuje právo telefonického ověření objednávky kupujícím z důvodu falešných a nevyzvedlých objednávek zaslaných na dobírku.

Nebude-li kupující zastižen telefonicky, (prodávající bude telefonovat každý den ve 3 denních dobách max. po dobu 3 dnů),a nebude reagovat na textovou zprávu, POVAŽUJE TAKOVÉ JEDNÁNÍ PRODÁVAJÍCÍ ZA DŮVOD K ODSTOPENÍ OD SMLOUVY - OBJEDNÁVKA BUDE AUTOMATICKY ZRUŠENA.

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží hradí kupující předem na bankovní účet prodávajícího nebo při převzetí zboží – dobírka (konkrétní možnost platby je uvedena vždy přímo u daného zboží).
 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží ve lhůtě uvedené u daného zboží.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží  na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat.
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.
 5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.
 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena neprodleně ihned po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené, postupujte dle reklamačního řádu:

Reklamační řád:

V případě reklamace nám zašlete výrobek zpět na naši adresu. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Ihned po obdržení zboží obdržíte informaci o jeho přijetí. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

Jestliže se případný spor mezi kupujícím a prodávajícím nepodaří vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.
Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.
U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce.
Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.
Spotřebitel může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU.
Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu.
V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.
Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

Další práva a povinnosti smluvních stran

1..Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

2. Každá objednávka je závazná, dle mých obchodních podmínek. V případě, kdy kupující zadá platbu dobírkou a nepřevezme a nezaplatí zboží, bez udání důvodu, kupující souhlasí se zveřejněním svých údajů (jméno a příjmení, město, telefon, emailová adresa) na webu nespolehlivých zákazníků (http://www.nespolehlivizakaznici.cz) a zároveň bude kupující veden na interní černé listině zákazníků i s dlužnou částkou za dopravu v mém profilu.Prodávající má právo tomuto kupujícímu odmítnout odeslat další objednávky bez platby předem, včetně uhrazení dlužné částky za dopravu z nepřevzaté objednávky. Nepřevzetí zboží je kvalifikováno jako hrubé porušení ustanovení kupní smlouvy ze strany kupujícího. V takovém případě má prodávající právo jednostranně odstoupit od kupní smlouvy. V případě odstoupení prodávajícího od smlouvy trvá nárok dle bodu 3. obchodních podmínek i nadále.

3. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku kupujícím vyzvednuta, vzniká prodávajícímu nárok na uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží. Tento nárok má charakter smluvní pokuty. Za tím účelem je vystavena zákazníkovi faktura a zaslány platební informace potřebné k úhradě sankce se splatností 14 dnů. Kupující bere na vědomí, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou postoupeny smluvní společnosti pro vymáhání pohledávek k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZDE NAJDETE UPOZORNĚNÍ CO SE TÝKÁ DOPRAVY, POŠTOVNÉHO, DRUHU BALENÍ, UPOZORNĚNÍ NA SVÍČKY, INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE NÁKUPU, OBCHODNÍ PODMÍNKY.

 Není tady žádné „pod čarou“, ale i přesto prosím o pozorné čtení až do konce. Nebude-li Vám něco jasné, napište mi a já v co nejkratším čase odpovím na vzkaz.

 

 Ding, ding! BĚŽNÉ INFORMACE:

SlunečniceJelikož vím, jak lechce se dají ztratit zarážky na náušnice, ke každým náušnicím s afroháčekm či dříkem přidávám 4 plastové zarážky. U klasických uzavíratelných zapínání nejsou potřeba.

SlunečniceK obručím na svíčky přidávám 2 levandulové čajové svíčky.

SlunečniceZboží balím do PE sáčků na zip.

SlunečniceMé výrobky nejsou vhodné pro děti do 3let, jelikož by se mohlo stát, že se uvolní komponent a dítě může perličku spolknout.

SlunečniceDále svíčky nenechávejte hořet bez dozoru dospělé osoby a obruč na čajovou svíčku vždy dejte až dolů na dno svíčky. Také zapalujte na talířku, aby nedošlo k nepředvídatelným nehodám způsobujícím požár. Doba hoření jedné svíčky je cca 4,5hodiny(záznam výrobce).

 ------------------------------------------------------------------------------------------

Dodávka DOPRAVA:

v momenátlní době se snažím zajistit také zásilkovnu.

Zboží zasílám nejpozději do 5 pracovních dnů od zaplacení. Je to ale nejpozdější termín(kdybych byla nemocná, dám však vědět předem). Většinou posílám zboží do 2 dnů, jelikož je skladem.
Výrobky zasílám prostřednictvím České pošty buď v krabičkách nebo bublinkových obálkách.
Pokud si objednáte více výrobků, zasílám zboží v jedné obálce a tudíž ušetříte na poštovném a platíte ho jen jednou.
Zasílám zboží v rámci ČESKÉ REPUBLIKY,DO ZAHRANIČÍ JEN PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ NA CENĚ POŠTOVNÉM A JEN S PLATBOU PŘEDEM NA ÚČET.

Liebesbrief POŠTOVNÉ V ČR:

         +++OBYČEJNÝ DOPIS (na vlastní zodpovědnost viz níže)+++

 1. Cena dopravy v ČR obyčejným psaním 30Kč při platbě převodem (lze uplatnit u výrobků, které mají tuto poznámku) - UPOZORNĚNÍ je na konci  stránky, PROSÍM, POZORNĚ SI JEJ PŘEČTĚTE, NA POZDĚJŠÍ REKLAMACE NEBUDU BRÁT ZŘETEL!

  +++DOPORUČENÝ DOPIS (bižuterie, některé vánoční ozdoby)+++

  2. Cena dopravy v ČR je 60 Kč při platbě převodem.
  3. Cena dopravy v ČR na dobírku je 105 Kč
  4. Osobní odběr v Kopřivnici (okr. Nový Jičín) je zdarma.

  +++OBYČEJNÝ BALÍK+++

  A)ZASLÁNO V BUBLINKOVÉ OBÁLCE - rozměry se již nevejde do rozměrů výšky doporučeného dopisu - větší množství velkých vánočních ozdob, větší květinové brože, paměťové náramky, menší dárkové kazety, menší vánoční kolekce.

  5. Cena dopravy je 88 Kč při platbě převodem.
  6. Cena dopravy v ČR na dobírku je 135 Kč.
  4. Osobní odběr v Kopřivnici (okr. Nový Jičín) je zdarma.

  B)ZASLÁNO V KRABIČCE - stromečky, květiny, stojánky, dárkové kazety větší, větší vánoční kolekce.
  7. Cena dopravy je 100 Kč při platbě převodem.
  8. Cena dopravy v ČR na dobírku je 150 Kč.
  4. Osobní odběr v Kopřivnici (okr. Nový Jičín) je zdarma.

  Pozor!UPOZORNĚNÍ K OBYČEJNÉMU DOPISU:


  !!! NOVÁ MOŽNOST POŠTOVNÉHO OBYČEJNÝM PSANÍM !!! (prosím, čtěte až do konce):
  - Tento výrobek mohu poslat OBYČEJNÝM PSANÍM ZA CENU, KTERÁ JE UVEDENA V MÉM PROFILU, a to pouze v případě platby předem na účet.
  (Omlouvám se Vám, že jsem nezadala ceny ke každému výrobku, ale s rychlostí, jakou Česká pošta mění ceny poštovného u dopisů, není v mých silách měnit neustále poštovné u každého výrobku zvlášť.Jelikož nechci navyšovat dopředu poštovné, vyřešila jsem to takto. Děkuji za pochopení.)
  - Tento způsob dopravy je rychlejší (známky mám doma) a levnější, ale má to riziko, že se může někde obálka ztratit (zatím se tak nestalo a mám dosti zákazníků, kteří tuto službu využívají pravidelně, pokud se však stane, že obálka nedojde, férově to uveřejním na profilu).
  - Po domluvě mohu zaslat I VÍCE VÝROBKŮ (skládejte však jen z těch výrobků, u kterých je toto upozornění na poštovné), avšak obálka nesmí přesáhnout výšku 2cm a celkovou váhu 100g.
  - Kdyby byla obálka těžší, avšak stále do výšky 2 cm, účtuji vyšší poštovné obyčejným psaním.
  Prosím však o soudnost mých zákazníků a zákaznic, neboť čím více toho do obálky dám, tím je větší pravděpodobnost, že dopis nemusí dojít.
  - Pokud máte zájem o tento druh dopravy, prosím zadejte doporučený dopis a do poznámky v objednávce napište, že chcete OBYČEJNÉ PSANÍ. Já cenu změním.Děkjuji.
  - UPOZORNĚNÍ: V tomto případě však neručím za ztracené zboží, neboť ho nemohu vysledovat a tudíž si je zákazník znám rizik, že nevracím v tomto případě finanční obnos a to, jak za zboží, tak za poštovné. Děkuji za pochopení.

 

Pozor! U VELKÝCH ZÁSILEK, VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ VÁNOČÍCH OZDOB - BUDU NAVYŠOVAT POŠTOVNÉ NA 80Kč = OPTIMÁLNÍ DOPRAVA.  jelikož není možné zaslat výrobky dop. dopisem, musím zaslat výrobky balíkem. děkuji za pochopení.

 

 

Profil

 

AKTUALITY Z MÉHO OBCHŮDKU

 

 Dobrý den, 

v letních měsících budu prodávat i mimo internet, proto se může stát, že  více výrobků již nejsou v prodeji.

Velice se omlouvám, ale nestíhám vyhazovat výrobky.

Děkuji za pochopení.

 

 

Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě.

Máte-li nějaký problém s objednávkou, prosím neprodleně mě kontaktujte a já se pokusím problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

Pokud jste spokojena/ný s mými výrobky, budu moc vděčná za hodnocení. Děkuji.

 

Pozor!INFORMACE O MATERIÁLU A BARVÁCH KORÁLKŮ:Pozor!

- Pokud je u komponentů napáno stříbrná, zlatá - jedná se VŽDY o bižuterní kov a zlatá a stříbrná atd je jen barva na bižuterním kovu. nejedná se opravé zlato.

- Občas pracuji s komponenty ze stříbra a chirurgické oceli. V takové případě dávám do popisu označení Ag nebo Chirurgická ocel, popř. nerez ocel. v Takovém případě se jedná o skůtečné stříbro.

- Co se týká korálků a ostínu, jsou-li např. v náušniccíh nebo náhrdelnicích korálky stejné barvy, např. modrá, tyrkysová, růžová, oranžová a jsou tam různé velikosti popř. tvary, je možné, že se odstíny mezi sebou mohou lišit - je to tím, že každý korálek nebo směska byla nakoupena v jiném časovém období a od jiného prodejce. (na fotce je to špatně viditelne, nebo mi např. došel materiál, a tak jsem dala trošku odlišný odstín.).

Chcete-li naprosto stejný odstín, informujte se prostřednictvím zprávy nebo dotazu na výrobek, já odpovím co nejrychleji.Děkuji za pochopení.

 Prosím zákazníky a zákaznice, aby četli u vybraných výrobků také popisky s důležitými inforamcemi jako - délka, velikost, barva a materiál. Stává se mi, že jsou potom zákazníci/ce zmateni, že je řetízek o 10cm delší než chtěli. Děkuji.

 

Yes!Výhoda pro registrované zákazníky, kteří nakoupili v mém obchůdku - v určitých časových intervalech obdržíte ode mě prostřednictvím vnitřní pošty slevový kód, který se bude vztavhovat na všechno zboží z mého obchůdku.

Sleva na novou objednávku bude určena podle množství učiněných objednávek v minulosti a to - 5%(2-5 objednávka), - 10%(6-10objednávka)  a - 15%(11 a více).

       Doba platsnosti kuponu je 30dní a je neopakovatelný, je jen na Vás, zda jej využijete.

 

-----------------------------------------------------------------------------

PROČ POUŽÍVÁM PLAST A AKRYL?

Často se mě zákazníci a zákaznice ptají, proč používám plastové či akrylové korálky, tedy v tom lepším případě. V tom horším se ani nezeptají a raději odejdou, neboť o plastu je všeobecně známo, že je to něco horšího než sklo. Dovolte mi, abych Vám ukázala, že to není zcela tak pravda.

Já to mu říkám LVC VÝHODY

1) LEHKOST -

Plastové korálky jsou několikanásobě lehčí než stejná velikost skleněných.Proto co se týká skleněných kroálků, používám jen malé kousky jako doplňky k větším plastovým.

Já osobně nemám ráda, když si vezmu velké skleněné náušnice a po hodině, kdy jsem na schůzce nebo plese zjišťuji, že mám bolavé uši a tím se pro mě příjemné chvíle stávají nepříjemné.

Plast je také ideální pro děti, neboť není těžký a když se rozbije, nikoho nepořežou skleněné úlomky.

2) VÝBĚR -

Když porovnávám při nákupu korálků škálu barev, tvarů a velikostí u plastu (akrylu) a skla, jednoznačně vyhrává plast.

Což o to, vícebarevnému sklu se nedá vyčíst nádherně slitá textura barev, ale co se týká různých tvarů a velikostí, hlavně těch dětských, v tom vyhrává plast.

Také se mi líbí, že si mohu od každého tvaru vybrat i 20 odstínů. Nevím, zda je to ve světě jinak, ale když si chci koupit více odstínů stejného tvaru ve skle, zde na trhu ho nejsem schopna sehnat.

Mnozí mi namítnou, že se jim na plastu nelíbí právě ony vady, odštěpky, chcete-li, které zůstávají na korálcích, když se odlévají. Píchají, škrábou a jsou nevzhledné. Mě se to také nelíbí, proto korálky opracovávám pilníčkem, čímž docílím, že korálky neřežou, neškrábou a není vidět, že jsou to plasty.

Smutnou pravdou je, že zatím plast nedohnal sklo v lesku, co si budeme povídat, broušené sklo, je broušené sklo.

3) CENA -

Jelikož plast a akryl jsou levnější variantou korálků, mohu bižuterii a korálky vyrábět levněji a tím mým zákazníkům a zákaznicím tolik nesáhnou do rozpočtu domácnosti, jako bych vyráběla ze skla.

-----------------------------------------------------------------

DÁRKY K NÁKUPU

U OBJEDNÁVKY S POŠTOVNÝM - OBYČEJNÉ PSANÍ:

!!! DÁREK ke KAŽDÉ objednávce = nevztahuje se na nákup Dárkových poukazů - dárek bude zaslán s použitím poukazu.!!!

 1. K bižuterii přikládám náušničky v barvě koupených výrobků (popř. vyberu jednu z barvy koupených výrobků)

 2. K nebižuterním věcem - růžence, kolekce, šňůrky na brýle, stromečky atd - přívěsek na mobil, klíče, kabelku.

 -Pokud se sejde v objednávce jak bižuterie, tak nebižuterní věci, můžete si vybrat a napsat mi to k objednávce, pokud tak neučiníte, vyberu dáreček sama!!!

 

DiamantU OBJEDNÁVKY S POŠTOVNÝM - DOPORUČENÉ PSANÍ, BALÍK NEBO OPTIMÁLNÍ DOPRAVA:

!!! DÁREK ke každé objednávce nad 100Kč (BEZ DOPRAVY)= nevztahuje se na nákup Dárkových poukazů - dárek bude zaslán s použitím poukazu.!!!

1. K bižuterii přikládám náušničky v barvě koupených výrobků (popř. vyberu jednu z barvy koupených výrobků)

2.K nebižuterním věcem - růžence, kolekce, šňůrky na brýle, stromečky atd - přívěsek na mobil, klíče, kabelku.

3. K vánočním ozdobám a bižuterii s vánoční a zimní tématikou dávám jako dárek vánoční ozdobu.

-Pokud se sejde v objednávce jak bižuterie, vánoční ozdoby, tak nebižuterní věci, můžete si vybrat a napsat mi to k objednávce, pokud tak neučiníte, vyberu dáreček sama!!!

  

DiamantDÁRKY K URČITÝM PŘEDMĚTŮM  V PODOBĚ DÁRKOVÝCH KRABIČKEK

Mašle Ke kombinaci ZÁLOŽKA DO KNIHY A ŘETÍZEK NA BRÝLE = dostanete dárkovou krabičku zdarma.

 

MašlePři nákupu 4 a více kusů jednodruhových Vánočních ozdob nebo kombinací ozdob přidávám ZDARMA krabičku na uchování ozdob.

Krabička se vztahuje na kombinace svícínků; sněhuláčků; andílků -velkých, středních i plochých, stromečků; bonbónů; malých hvězdiček; dudlíků; štěrkotek; pavoučků; lyr; paraplíček a vějířků

Nevztahují se na velké a extra velké hvězdy - tak velké krabičky nejsem schopna vyrobit. Děkuji za pochopení!

 


------------------------------------------------------------------------------

Prsten NĚCO MÁLO O MĚ....

Dobrý den milí přátelé,

Jmenuji se Veronika a od roku 2009 pracuji s perličkami a vytvářím ručně vyráběné šperky. Ze začátku jsem začínala jen s lankem, perličkama a komponenty. Nyní už i šiju korálky a velmi mě to baví. je to pro mě skvělý relax ve vypjatých dnech.

Doufám, že vás mé výrobky zaujmou a pokud máte dotazy - napište mi, co nejdříve vám odpovím.

S pozdravem AivMrkáček

 

 

 

Kategorie zboží prodávajícího

ŠPERKY - Souprava

 

Celkem položek v kategorii: 45 | Zobrazit položky

ŠPERKY - Náušnice

 

Celkem položek v kategorii: 146 | Zobrazit položky

ŠPERKY - Náramek

 

Celkem položek v kategorii: 15 | Zobrazit položky

ŠPERKY - Prsten

 

Celkem položek v kategorii: 0 | Zobrazit položky

ŠPERKY - Přívěsky

 

Celkem položek v kategorii: 30 | Zobrazit položky

ŠPERKY - záušnice

 

Celkem položek v kategorii: 2 | Zobrazit položky

ŠPERKY - čelenky (na čelo)

 

Celkem položek v kategorii: 1 | Zobrazit položky

MÓDNÍ DOPLŇKY - Brože

 

Celkem položek v kategorii: 7 | Zobrazit položky

MÓDNÍ DOPLŇKY - Do vlasů

 

Celkem položek v kategorii: 5 | Zobrazit položky

DOMOV - záložka do knihy

 

Celkem položek v kategorii: 3 | Zobrazit položky

DOMOV - Svícny, obruče na svíčky

 

Celkem položek v kategorii: 0 | Zobrazit položky

DOMOV - Stojánky

 

Celkem položek v kategorii: 0 | Zobrazit položky

DOMOV - Zvonkohra

 

Celkem položek v kategorii: 1 | Zobrazit položky

SVÁTKY - Valentýn

 

Celkem položek v kategorii: 19 | Zobrazit položky

SVÁTKY - Velikonoce

 

Celkem položek v kategorii: 19 | Zobrazit položky

SVÁTKY - Vánoce

 

Celkem položek v kategorii: 57 | Zobrazit položky

VÁNOCE - ozdoby na stromeček

 

Celkem položek v kategorii: 22 | Zobrazit položky

VÁNOCE - vánoční bižuterie

 

Celkem položek v kategorii: 3 | Zobrazit položky

VÁNOCE - Dekorace na stůl

 

Celkem položek v kategorii: 1 | Zobrazit položky

PRO MUŽE

 

Celkem položek v kategorii: 21 | Zobrazit položky

PRO DĚTI

 

Celkem položek v kategorii: 29 | Zobrazit položky

DÁRKOVÉ KOLEKCE

 

Celkem položek v kategorii: 2 | Zobrazit položky

ŠPERKY - řetízky k přívěskům

 

Celkem položek v kategorii: 2 | Zobrazit položky

SLUŽBY - DÁRKOVÉ BALENÍ

 

Celkem položek v kategorii: 0 | Zobrazit položky

2.JAKOST

 

Celkem položek v kategorii: 11 | Zobrazit položky

NÁBOŽENSTVÍ - Růžence a desátky

 

Celkem položek v kategorii: 1 | Zobrazit položky

 

Ukázka položek z nabídky

 

 

 

Mají mne v oblíbených

 

Komentáře

Vložit komentář »

Váš komentář:

Komentář nenalezen

Posledních 50 hodnocení uskutečněných obchodů

Dosud nikdo nehodnotil

Blog

Uživatel nenapsal žádný příspěvek do blogu

       

Nahoru

Výběry uživatelů Uživatelé Kamenné obchody Kalendář akcí

MULTIMEDIA

RUKODĚLNÁ TVORBA

» Šperky   » Prsteny   » Přívěsky   » Náramky   » Náušnice   » Náhrdelníky   » Nákotníky   » Soupravy   » Brože   » Šperky kroužkované   » Šperky z pryskyřice   » Fimo šperky   » Šperky z Ag   » Z minerálů   » Šperky z plsti   » Textilní   » Skleněné   » Keramické   » Dřevěné   » Kované   » Smaltované » Tašky   » Kabely a vaky   » Kabelky   » Batohy   » Kosmetické tašky   » Pytlíky   » Peněženky   » Pouzdra   » Jiné » Oděvy   » Prádlo   » Tílka a topy   » Trička   » Tuniky a halenky   » Sukně   » Šaty   » Kalhoty   » Mikiny   » Svetry   » Kabáty   » Bundy   » Pletené a háčkované   » Boty » Oděvní doplňky   » Deštníky   » Čepice   » Šály a šátky   » Kravaty a motýlci   » Knoflíky   » Spony   » Opasky a řemínky   » Do vlasů   » Na mobil   » Ponožky   » Punčochy   » Návleky   » Rukavice » Byt   » Obrázky   » Svítidla a svícny   » Svíčky   » Kuchyňské potřeby   » Nádobí   » Mísy a misky   » Vázy   » Zrcadla   » Krabice a krabičky   » Těžítka   » Obaly   » Papírové zboží   » Rámy   » Stojany   » Háčky   » Panenky a miniatury   » Dekorace a drobnosti   » Nábytek   » Výrobky dřevěné   » Výrobky kované   » Sklo   » Plast   » Papír   » Nerost » Bytový textil   » Deky a přehozy   » Polštáře   » Povlečení   » Ubrusy a prostírání   » Koberce   » Jiné » Pro děti   » Oděvy   » Hračky   » Oblečky na panenky   » Kojenecké potřeby   » Nábytek   » Jiné » Pro muže   » Oděvy   » Doplňky   » Šperky   » Tašky   » Jiné » Pro zvířata   » Oblečky   » Obojky   » Pelíšky   » Hračky   » Pochutiny   » Jiné » Potraviny   » Racio   » Na vaření   » Pečené   » Víno   » Sirupy   » Sušené » Floristika   » Živé rostliny   » Sušené rostliny   » Umělé rostliny » Zdraví a kosmetika   » Koupel   » Na tělo   » Na vlasy   » Na obličej   » Pro muže   » Pro děti » Svátky   » Valentýn   » Velikonoce   » Vánoce   » Přání   » Svatba   » Dítě » Starobylé věci » Recyklované věci   » Oblečení   » Doplňky oděvní   » Doplňky do bytu   » Šperky   » Přístroje   » Nástroje   » Elektronika   » Počítače   » Hračky » Loutky » Umění   » Plastiky   » Ilustrace   » Kresby   » Grafika   » Ex libris   » Plakáty a tisky   » Obrazy   » Enkaustika   » Koláž a asambláž   » Miniatury   » Malba na textil   » Malba na hedvábí   » Textilní obrazy   » Design   » Restaurovaní   » Duchovní tématika » Sklo   » Malba na skle   » Vitráž a tiffany   » Foukané   » Tažené   » Vinuté   » Fusing   » Pískované   » Ryté » Keramika   » Užitková   » Figurální » Kovářství   » Spony   » Doplňky osobní   » Doplňky do bytu   » Jiné » Drátování » Dřevo   » Truhlářství   » Řezbářství » Kůže » Pedig » Quilling » Paličkování » Patchwork » Vše o knihách   » Vazby knih   » Razítka   » Obaly na knihy   » Záložky » Scrapbooking » Decoupage » Mozaika » Materiál   » Ruční výroba » Materiál velkosériový   » Nářadí a pomůcky   » Korálky   » Bižuterní komponenty   » Barvy   » Decoupage   » Enkaustika   » Hedvábí   » Peding   » Paličkování   » Pletení   » Háčkování   » Vyšívání   » Sklo   » Textil   » Dřevo   » Kov   » Ag   » Papír   » Polymery   » Minerály   » Plstě, rouno   » Výprodej » Kurzy a návody   » Modelace střihů   » Návody   » Předlohy   » Knihy a časopisy   » On-line kurzy   » Pobytové semináře   » Výtvarné kurzy » SOUTĚŽ


buyfeel

Jméno:

Heslo:


Vyhledávání v nabídce

 

© um CENTRUM 2011 | Web by CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE

CHAT