HyKal

HyKal
Adresa profilu:http://umcentrum.cz/u/HyKal/
Město:Pecka
Kamenný obchod:ano | Pecka11
Registrace od:04.06.2011
Status:prodejce
Průměrné hodnocení:--dosud nikdo nehodnotil--
Plátce DPH:Ano
Aktuální počet položek v nabídce:2 | Zobrazit položky
Prodáno položek:0

Důležitá informace pro zákazníky

Nákupní řád

Veškeré objednávky pořízené v internetového obchodu wwwumcentrum.cz - hykal jsou závazné. Potvrzením objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními, dodacími a platebními podmínkami i reklamačním řádem a že s nimi  souhlasí. Potvrzená objednávka je také návrhem Kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí zboží. Dokud kupující neuhradí plnou kupní cenu, jezboží stále majetkem prodávajícího.

Po objednání prostřednictvím webového formuláře obchodu, vám bude zaslán e-mailem potvrzující přijetí objednávky. O odeslání objednávky budete informování e-mailem.

 

Vrácení zboží

Kupující má při koupi přes internet právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Rozhodne - li se zboží vrátit, musí jej nepoškozené, kompletní (včetně záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží odesílejte doporučenou pojištěnou zásilkou. Následněje kupujícímu vrácena kupní cena zboží. Poštovné se přivrácení zboží nenahrazuje. Zboží nezasílejte dobírkou, nebude akceptována.

 

Správnost údajů

Vyhrazujeme si měnit texty a fotografie jednotlivých nabídek. Upozorňujeme, že může dojít k barevným nepřesnostem v závislosti nastavení monitoru, na kterém zboží prohlížíte. Taktéž drobné velikostní nuance jsou dány ryze ruční výrobou.

 

Zrušení objednávky

Prodávající je oprávněn objednávku odmítnout. Důvodem může být výrazné navýšení ceny materiálu, nedostupnost zboží a jiné nepředvídatelné faktory. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude o tomto neprodleně informovat kupujícího. Kupující má právo objednávku zrušit zasláníme-mailu. Pokud byla při uzavření kupní smlouvy (viz výše) uhrazena záloha, tak se tato záloha využije pro pokrytí nákladů dodavatele - záloha nebude vrácena.

 

Dodací podmínky

Veškeré zboží objednané v internetovém obchodě se snažíme doručit v co nejkratším termínu od doručení objednávky. Dostupnost zboží je vždy uvedena u výrobku. O odeslání zboží Vás budeme informovat e-mailem. U zboží které je vyráběné nazakázku, je uveden přibližný termín dodávky- dodací lhůty semohou lišit.

 

Platební podmínky

Veškeré ceny jsou koncové a jsou platné k okamžiku objednání zboží. K objednávce je přiložen daňový doklad, ve kterém jeuvedeno veškeré kupované zboží. Dodavatel je plátcem DPH. Ceny jsou smluvní a jsou uvedeny v CZK včetně DPH.

 

Možnosti platby

Bankovním převodem v ČR - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem na Slovensku - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem v rámci EU - po potvrzení  Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbolem, BIC a SWIFT kód. 

PAYPAL - pro rychlou platbu a platby ze zahraničí, je možné využít systém PAYPAL. Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme e-mail informace k provedení platby.

 

Způsob dodání

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.

Pokud dojde k poškození zásilky, sepište na poště protokol o poškození. Za škodu odpovídá pošta. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně.

 

Reklamační řád

Když se na zboží objeví vady, tak je kupující musí uplatnitu prodávajícího bez zbytečného odkladu. Záruka se nevztahuje na opotřebení obvyklým užíváním. Délka záruky je stanovena na24 měsíců. U  některých výrobků je prodloužena. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Reklamace se vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Označení výroků

Šperky u kterých jsou použity stříbrné komponenty, případně zlaté a stříbrné ozdoby, jsou označovány puncem dle nařízení puncovního zákona.

Drahé kameny

Diamanty - Pokud je ve šperku osazen diamant, je samozřejmou součástí certifikát pravosti diamantu. Na osazení diamantu se vztahuje záruka na vypadnutí kamene pouze v případě, že poškozený šperk zašlete společně s uvolněným kamenem, fakturou a jeho certifikátem zpět. Reklamace nebude uznána, pokud dojde k destrukci či ztrátě kamene, nebo pokud byl šperk neúměrně mechanicky namáhán.

Ostatní drahé kameny- Ostatní drahé kameny jsou popsány a osazeny, dle popisu uvedeného u zboží.  

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě prodávajícího dává kupující provozovateli internetového obchodu svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby prodávajícího a jsou považovány za přísně důvěrné.Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Kupující má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.Způsob dopravy
dle velikost od 49Kč drobné věci baleny do bublinovaté obálky, větší do papírových škatulek s vystýlkou (ve snaze šetřit přírodu některé krabice recykluji a používám znovu) Zboží je vždy pojištěno. Po špatné zkušenosti nabízíme také zaslání v obchodním balíku, který má zaručené dodání do 2 dne a tolik se neztrácejí jako normální zásilky. Cena je od 85Kč za zásilku.

Profil

Dobrý den, jmenujeme se Hana a Hynek Kalistovi a pod společným nickem "Hykal" nabízíme různé rukodělné výrobky.

Hlavním společným rysem je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává šperkům i jiným výrobkům osobité kouzlo nepravidelnosti. Naleznete u nás spony do vlasů, malované oděvy, kované šperky, snubní prsteny, luxusní šperky z oceli damasteel a mnoho jiných radostí.

Nově jsme otevřeli GALERII KREDUM, kde si můžete naše výrobky prohlédnout. Více jak 100 prstenů skladem, damasteel doplňky, tepaná bižuterie Hani, peckové výrobky Pecky z Pecky a mnoho jiného. 

Balení výrobků: 

Veškeré výrobky balíme tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. U šperků je vždy v ceně dárková papírová škatulka (jsou různé podle typu šperku). Pro rozměrnější balíčky využíváme papírové škatule a to většinou recyklované.

Jak je třeba se o kované věcičky starat:

Zboží je vyrobeno z různých druhů ocelí. Pokud je u výrobku napsáno ocel černá a uhlíková, tak tyto výrobky mohou podléhat korozi. Každý výrobek je proto za horka patinován včelím voskem, kterýmu dodá krásně lesklou a černou barvu (nečerní). Pokud jej ovšem necháte někdedéle ve vlhkosti, tak zrezne. To není žádná katastrofa, stačí vzít jemný smirek a rez odstranit. Po té lehce otřít stolním olejem a nebo nalakovat lakem na kov. Taktéž je dobré čas od času kované věci otřít mastným ubrouskem. Častým nošením se šperky krásně ohladí a budou čím dál víc příjemné na dotyk a získají ještě hezčí patinu.

Pokud jsou vyrobeny z nerezu nebo nerezového damašku (damasteel), tak jsou bezúdržbové. 


U dřevěných výrobků je způsob povrchové úpravy uveden ukaždého jednotlivě.

Závěrem chceme napsat, že koupí našeho výrobku podporujete projekt Diecézní charity Hradec Králové - Adopce na dálku. Od července 2008 jsme adoptovali Indickou dívku Sandru.

Kategorie zboží prodávajícího

 

Prodávající nemá žádné vlastní kategorie zboží

Ukázka položek z nabídky

 

 

 

Oblíbení prodejci

Nemá oblíbené prodejce

 

Komentáře

Vložit komentář »

Váš komentář:

Komentář nenalezen

Posledních 50 hodnocení uskutečněných obchodů

Dosud nikdo nehodnotil

Blog

Uživatel nenapsal žádný příspěvek do blogu

       

Nahoru

Výběry uživatelů Uživatelé Kamenné obchody Kalendář akcí

MULTIMEDIA

RUKODĚLNÁ TVORBA

» Šperky   » Prsteny   » Přívěsky   » Náramky   » Náušnice   » Náhrdelníky   » Nákotníky   » Soupravy   » Brože   » Šperky kroužkované   » Šperky z pryskyřice   » Fimo šperky   » Šperky z Ag   » Z minerálů   » Šperky z plsti   » Textilní   » Skleněné   » Keramické   » Dřevěné   » Kované   » Smaltované » Tašky   » Kabely a vaky   » Kabelky   » Batohy   » Kosmetické tašky   » Pytlíky   » Peněženky   » Pouzdra   » Jiné » Oděvy   » Prádlo   » Tílka a topy   » Trička   » Tuniky a halenky   » Sukně   » Šaty   » Kalhoty   » Mikiny   » Svetry   » Kabáty   » Bundy   » Pletené a háčkované   » Boty » Oděvní doplňky   » Deštníky   » Čepice   » Šály a šátky   » Kravaty a motýlci   » Knoflíky   » Spony   » Opasky a řemínky   » Do vlasů   » Na mobil   » Ponožky   » Punčochy   » Návleky   » Rukavice » Byt   » Obrázky   » Svítidla a svícny   » Svíčky   » Kuchyňské potřeby   » Nádobí   » Mísy a misky   » Vázy   » Zrcadla   » Krabice a krabičky   » Těžítka   » Obaly   » Papírové zboží   » Rámy   » Stojany   » Háčky   » Panenky a miniatury   » Dekorace a drobnosti   » Nábytek   » Výrobky dřevěné   » Výrobky kované   » Sklo   » Plast   » Papír   » Nerost » Bytový textil   » Deky a přehozy   » Polštáře   » Povlečení   » Ubrusy a prostírání   » Koberce   » Jiné » Pro děti   » Oděvy   » Hračky   » Oblečky na panenky   » Kojenecké potřeby   » Nábytek   » Jiné » Pro muže   » Oděvy   » Doplňky   » Šperky   » Tašky   » Jiné » Pro zvířata   » Oblečky   » Obojky   » Pelíšky   » Hračky   » Pochutiny   » Jiné » Potraviny   » Racio   » Na vaření   » Pečené   » Víno   » Sirupy   » Sušené » Floristika   » Živé rostliny   » Sušené rostliny   » Umělé rostliny » Zdraví a kosmetika   » Koupel   » Na tělo   » Na vlasy   » Na obličej   » Pro muže   » Pro děti » Svátky   » Valentýn   » Velikonoce   » Vánoce   » Přání   » Svatba   » Dítě » Starobylé věci » Recyklované věci   » Oblečení   » Doplňky oděvní   » Doplňky do bytu   » Šperky   » Přístroje   » Nástroje   » Elektronika   » Počítače   » Hračky » Loutky » Umění   » Plastiky   » Ilustrace   » Kresby   » Grafika   » Ex libris   » Plakáty a tisky   » Obrazy   » Enkaustika   » Koláž a asambláž   » Miniatury   » Malba na textil   » Malba na hedvábí   » Textilní obrazy   » Design   » Restaurovaní   » Duchovní tématika » Sklo   » Malba na skle   » Vitráž a tiffany   » Foukané   » Tažené   » Vinuté   » Fusing   » Pískované   » Ryté » Keramika   » Užitková   » Figurální » Kovářství   » Spony   » Doplňky osobní   » Doplňky do bytu   » Jiné » Drátování » Dřevo   » Truhlářství   » Řezbářství » Kůže » Pedig » Quilling » Paličkování » Patchwork » Vše o knihách   » Vazby knih   » Razítka   » Obaly na knihy   » Záložky » Scrapbooking » Decoupage » Mozaika » Materiál   » Ruční výroba » Materiál velkosériový   » Nářadí a pomůcky   » Korálky   » Bižuterní komponenty   » Barvy   » Decoupage   » Enkaustika   » Hedvábí   » Peding   » Paličkování   » Pletení   » Háčkování   » Vyšívání   » Sklo   » Textil   » Dřevo   » Kov   » Ag   » Papír   » Polymery   » Minerály   » Plstě, rouno   » Výprodej » Kurzy a návody   » Modelace střihů   » Návody   » Předlohy   » Knihy a časopisy   » On-line kurzy   » Pobytové semináře   » Výtvarné kurzy » SOUTĚŽ


buyfeel

Jméno:

Heslo:


Vyhledávání v nabídce

 

© um CENTRUM 2011 | Web by CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE

CHAT